در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
سایت اصناف بازار برای شما کسبه و بازاریان محترم محیطی را به وجود آورده که به راحتی هم صنفی خود را در سراسر ایران پیدا کنید و به راحتی معامله و تجارت کنید . اصناف بازار .

اصناف بازار

فروشگاه جامع اینترنتی

فروشگاه جامع اینترنتی

آگهی رایگان
  • سایر اصناف بازار ایران تولید کنندگان
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
  •    تهران بزرگ تهران
  • 25 بازدید

به نام خدا
قابل توجه تولید کنندگان محترم شیرینی های سنتی چای و زعفران ایرانی
بدینوسیله به استحضار تولید کنندگان شیرینی های سنتی و چای و زعفران ایرانی می رساند با توجه به روی کرد وب سایت فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka در حمایت از محصولات تولید کنندگان ایرانی مرحله اول این طرح که مربوط به شیرینی های سنتی ایرانی بود به بهره برداری رسید وتولید کنندگان شیرینی های سنتی می توانند برای تبلیغ و فروش محصولات خود در این وب سایت بصورت کاملا رایگان ثبت نام کرده و برای محصولات خود بصورت نامحدود تبلیغ نمایند.
مرحله دوم این طرح که مربوط به حمایت از چای و زعفران ایرانی می باشد را در دستور کار قرار داده ایم از کلیه تولید کنندگان چای و زعفران ایرانی که مایل به همکاری با این مرکز می باشند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتربه وب سایت فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka مراجعه نموده و از نحوه ثبت نام در این مرکز کسب اطلاع نمایند.
اقتصاد قوی و پویا فقط بدست تولید کننده ایرانی امکان پذیر می باشد تکیه بر توان داخلی ، همت و پشتکار تنها راه علاج است ما عقیده داریم که شکوفایی اقتصادی تنها با تکیه بر توان داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی امکان پذیر می باشد و تولید کنندگان ایرانی در راس این حرم قرار دارند.
اقتصاد قوی، تولید قوی، همراه با مدیریت قوی و امنیت اقتصادی ضامن یک اقتصاد پویا و ایرانی است . فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka به حول و قوه اللهی توانسته است به همت جوانان ایرانی این راه را هموار نماید و خدمت رسانی به تولید کننده ایرانی را سر لوحه این خدمت قرار دهد.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان