در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
سایت اصناف بازار برای شما کسبه و بازاریان محترم محیطی را به وجود آورده که به راحتی هم صنفی خود را در سراسر ایران پیدا کنید و به راحتی معامله و تجارت کنید . اصناف بازار .

اصناف بازار

کلینیک آموزشی حفظ مشتری

کلینیک آموزشی حفظ مشتری

آگهی رایگان
  • سایر اصناف بازار ایران موارد دیگر...... صنفهای بازار
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
  •    خراسان رضوی مشهد
  • 78 بازدید
  • قیمت : 80,000 تومان

در دنیای امروز که رقبای شما تنها یک قدم با شما فاصله دارند، سرویس دهی مناسب به مشتریان می تواند یک نقطه برتری باشد. از آنجایی که تحقیقات نشان داده است که مشتریان آماده اند به سرعت همکاری خود را با یک سازمان قطع و به سمت سازمان دیگری بروند که خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهد، لازم است یاد بگیریم چگونه مشتریان وفادار باعث می شوند تا شما بالای هرم رقابتی قرار بگیرید. برای رسیدن به این هدف، بررسی دقیق فاکتورهایی که می تواند حیاتی ترین فاکتورهای حفظ مشتری باشد و رضایت او را تضمین کند لازم، ضروری و کاربردی به نظر میرسد. از این روی 38مین کلینیک آموزشی گروه آتی به این محور اختصاص یافته است.
مدیران عامل، مدیران اجرایی، مدیران بازاریابی و کارشناسان فروش به عنوان مخاطبین اصلی این کلینیک آموزشی تلقی می شوند و می توانند با یافته های تبادل شده در این جلسه آموزشی به تدوین و اجرای برنامه های مشتری محور بپردازد.
محورهای کلینیک:
چرا مشتری مداری برای جامعه امروز اهمیت دارد؟
چگونه برندی داشته باشیم که مردم دوست دارند؟
چگونه با بودجه کم باشگاه مشتریان راه اندازی کنیم؟
راههای مدیریت باشگاه مشتریان
شناخت مشتری با استفاده از بارخورد
مشخصات کلینیک:
- زمان پنج شنبه 07/04/1397 ساعت 17 الی 20
- صدور گواهی معتبر شرکت در کلینیک
- هزینه ثبت نام : هشتصد هزار ریال واریزی به کارت شماره 6219861023977266 به نام هادی شاهی مدیر عامل گروه شرکت‎های آتی متقاضیان می‎بایست جهت ثبت نام با شماره 38799710 و یا شماره موبایل 09156445616 (سرکار خانم انصاری) تماس گرفته و به صورت تلفنی ثبت نام نمایند .

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان