در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
اولین و بزرگترین سایت اصناف بازار ایران / سایت اصناف بازار برای شما کسبه و بازاریان محترم محیطی را به وجود آورده که به راحتی هم صنفی خود را در سراسر ایران پیدا کنید و به راحتی معامله و تجارت کنید . تبلیغات رایگان در کانال اصناف بازار - . اصناف بازار .

اصناف بازار

پذیرش پزشکی در ترکیه

پذیرش پزشکی در ترکیه

  • صنف تجهیزات پزشکی تجهیزات پزشکی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۳/۱۸
  •    تهران بزرگ تهران
  • 154 بازدید
  • تهران | شهر: تهران تهران،میدان سپاه،پ 194،واحد 5

 

اخذ پذیرش بدون آزمون پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم و بهداشت در ترکیه را از ما بخواهید .
هر ساله متقاضیان زیادی از کشور ایران برای تحصیل در رشته پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی در ترکیه به این کشور زیبا سفر می کنند و این تعداد سالانه رو به افزایش است.این محبوبیت برای دانشجویان ایرانی دلایل متعددی دارد.
دوره پزشکی در ترکیه به مدت شش سال می باشد که کلاسهای دو سال ابتدایی در دانشگاه و چهار سال باقی در بیمارستان برگزار می گردند .
دوره دندانپزشکی در ترکیه به مدت پنج سال می باشد که کلاسهای یک سال و نیم ابتدایی در دانشگاه و سه سال و نیم باقی در بیمارستان برگزار می گردند.
دوره داروسازی در ترکیه به مدت پنج سال می باشد که جهت اخذ مدرک دکتری می بایست دو سال مضاعف نیز به ادامه تحصیل پرداخت.
جهت ورود به دانشگاه های ترکیه تنها راه آزمون های YOS و SAT می باشند که آزمون یوث آزمونی ترکیبی از هوش،هندسه و ریاضی می باشد که رقابت در آن بسیار بالا بوده و عمدتا علاوه بر نمره ی بالا سن کم نیز ملاک می باشد.آزمون ست نیز شامل دروس زبان و ریاضی می باشد که آن از رقابت شدیدی برخوردار می باشد.
با پذیرش گرفتن در دانشگاه های ترکیه که مورد تایید وزارت بهداشت می باشند امکان انتقال به ایران یا کشورهای قبیل آلمان ،اتریش و... بعد از گذراندن ٧٢واحد درسی وجود دارد.لازم به ذکر است گذارندن این تعداد واحد حدودا یک سال و نیم(سه ترم) زمان می برد.
با ورود به دانشگاه های مورد تایید ترکیه میتوان از خدماتی چون ارز دولتی سالانه و تخفیف بلیط های داخلی و خارجی و همینطور اقامت شش ساله بهره مند گردید .
برای محاسبه هزینه زندگی در ترکیه می توان اینگونه در نظر گرفت که هزینه ها تقریباً مشابه با ایران می باشد. برای اسکان می توان ماهی 200 تا 250 دلار برای کرایه یک واحد آپارتمان اختصاص داد و هزینه های خورد و خوراک تقریباً مانند ایران می باشد و می توان ماهی 100 تا 150 دلار برای آن در نظر گرفت و همچنین دانشجویان از تخفیف ویژه برای استفاده از حمل و نقل عمومی برخوردار هستند. هزینه تحصیل پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی در ترکیه بسته به دانشگاه و نوع آن متفاوت است ولی به صورت میانگین از ترمی 300 دلار در دانشگاه های دولتی تا ترمی 7000 دلار در دانشگاه های خصوصی متغییر است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت turkey-education.com مراجعه نمایید.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان