در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
سایت اصناف بازار برای شما کسبه و بازاریان محترم محیطی را به وجود آورده که به راحتی هم صنفی خود را در سراسر ایران پیدا کنید و به راحتی معامله و تجارت کنید . اصناف بازار .

اصناف بازار

تنظیم قرارداد با یسنا

تنظیم قرارداد با یسنا

آگهی رایگان
  • سایر اصناف بازار ایران موارد دیگر...... صنفهای بازار
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
  •    تهران بزرگ تهران
  • 241 بازدید
  • قیمت : توافقی

روابط حقوقی بین مردم در جامعه نیازمند وجود چارچوب معین و صحیحی می باشد……

تا موجب برقراری نظم در سطح جامعه و همچنین در رابطه بین طرفین گردد که علم حقوق این رابطه را “عقد” یا در کلام عامه مردم “قرارداد” می نامد.

بدیهی است که وجود یک قرارداد قانونمند و داراب اسلوب معین، تضمین کننده حقوق و تکالیف طرفین بوده و پایبندی به آن موجب جلوگیری از اختلافات احتمالی می گردد.

بنابراین مشخص است که تنظیم مناسب یک قرارداد امری مهم و اساسی است و موجب پیشگیری از تبعات و آثار منفی در حقوق طرفین می گردد.

مع الاسف در جامعه کنونی، اکثر افراد به این گمان که تنظیم قرارداد، امری سهل و آسان است بدون اطلاع از مبانی حقوقی کافی، شخصا اقدام به تنظیم قرارداد می نمایند، لیکن پس از ایجاد مشکل، به فکر راه چاره افتاده و با هزینه های هنگفت مبادرت به طرح دعوا و پیمایش مسیر فرسایشی مراجع قضایی می نمایند، امری که مشخص نیست که آیا به نتیجه مطلوب می رسد یا خیر.

بنابراین تنظیم صحیح قرارداد در حکم پیشگیری از وقوع تبعات قرارداد ناصواب است و طرح دعوا و مراجعه به مراجع قضایی پس از ایجا د مشکل ناشی از قرارداد غیر صحیح در حکم معالجه است و مسلما پیشگیری بهتر از معالجه می باشد.

گروه وکلای یسنا ضمن بهره مندی از دانش وکلای متخصص و مجرب، در زمینه های مختلف، اقدام به تنظیم قراردادهای شهروندان به نحو تخصصی می نماید تا از مشکلات و تبعات بعدی قراردادها پیشگیری شود.

تماس با ما

021-88807304

info@yasnalawfirm.com

تهران - میدان فردوسی - خیابان سپهبد قرنی

خیابان سمیه - مقابل مجتمع قضایی شهید بهشتی

پلاک 224 - واحد 1
http://yasnalawfirm.com

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان