در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
به وبسایت اصناف بازار ایران خوش آمدید ، اصناف بازار معتبرترین وبسایت تبلیغاتی آنلاین در زمینه صنف های بازار ایران میباشد .

بازار تهران | آگهی ویژه رایگان

ارسال ایمیل انبوه

http://asnafebazar.ir/demos/11/1.png

بازاریابی پیامکی

امروزه یکی از مهم ترین ابزارها برای فروش خوب و رونق بخشیدن به کسب و کار خود، داشتن بانک شماره موبایل مشاغل و بانک اطلاعات اصناف بازار هدف شماست. مامفتخریم که با داشتن کاملترین و بروزترین دایرکتوری بانک اطلاعات اصناف قدم بزرگی در بهبود افزایش مشتری و جذب بازار هدف برای هر صنف شغلی برداشته ایم. ما اولین نیستیم اما مجموعه وب سایتهای اوج تفاوت را میتوان با داشتن 950 عنوان از بانک اطلاعات اصناف و بانک شماره موبایل مشاغل تهران و کل کشور، بزرگترین و گسترده ترین سایت و سامانه در این زمینه دانست.

ما به بروزرسانی بانک اطلاعاتی مشاغل و بانک موبایل مشاغل سعی نموده ایم که بتوانیم شما را در امربازاریابی پیامکی و تلفنی بهتر و هدفمندتر یاری دهیم..

اگر در زمینه مواد غذایی، ساختمانی، مرتبط با خودرو و یا هر شغلی که فعالیت میکنید ما برای شما پکیچ هایی از اطلاعات مشاغل را در نظر داریم تا بتوانید بدون هیچ سختی و دشواری اطلاعات بازار هدف خود را در دست داشته باشید و بازاریابی حرفه ای خود را شروع کنید.

بانک اطلاعات اصناف و بانک شماره موبایل مشاغل بصورت دستی جمع آوری شده است و این امر کیفیت درست بودن اطلاعات را ثابت میکند.

داشتن بانک اطلاعات مشاغل هدفمند + تیم بازاریابی حرفه ای + محصول و خدمات با کیفیت = ارائه گسترده خدمات و فروش عالی

توجه: در صورتی که بانک اطلاعات اصناف و مشاغل و بانک موبایل مشاغل مورد نظر خود را در سایت پیدا نکردید میتوانید با مشاورین ما جهت راهنمایی تماس حاصل فرمایید.


مجری تبلیغات در تلگرام

ارسال تصویر و پیام تبلیغاتی شما به تلگرامی ها بر اساس استان/شهر/خیابان/مشاغل و شماره دلخواه شما به همراه ارائه گزارشات دقیق به شما


ایمیل مارکتینگ چیست؟

ایمیل مارکتینگ عبارتست از ارسال ایمیل با سرعت بالا به میلیون ها نفر در سطح کشور جهت معرفی خدمات و یا محصولات خودتان ویا جلب بازدیدکننده برای سایت و یا وبلاگتان

چرا ایمیل مارکتینگ؟

ارسال ایمیل های تبلیغاتی یکی از به صرفه ترین روشهای تبلیغاتی در سطح شبکه جهانی اینترنت است. در این روش شرکتها قادر خواهند بود محصولات و خدمات خود را با کمترین هزینه به هزاران و حتی میلیون ها نفر در سراسر جهان معرفی نمایند. همچنین با توجه به نوع خدمات و محصولات میتوان قشر خاصی از کاربران را برای معرفی محصولات انتخاب نمود و این خود دلیلی است بر هدفمند بودن این شیوه تبلیغاتی . در این روش هر کاربر یک پنل ارسال ایمیل انبوه دریافت مینماید و بلافاصله شروع به ارسال نامه های تبلیغاتی خود به ایمیلهای خودش یا ایمیل هایی که ما در اختیار وی قرار داده ایم میکند . موقع ارسال نیازی نیست به اینترنت متصل باشید.

رایانه برگرفته از عنوان رایانامه یا همان ایمیل ایرانی است.

با رشد و گسترش انواع شبکه های مخابراتی و کامپیوتری در سازمانها استفاده از سرویسهای مختلف و متنوع افزایش یافته است. یکی از این سرویسها که به صورت گسترده مورد استقبال قرار گرفته سرویس نامه الکترونیک )Email)  است.

Email مخفف  Electronical Mail نامهی الکترونیکی است که از طریق اینترنت فرستاده میشود. سرویس ایمیل سامانه ای است که این خدمات را ارائه میکند. نسانس نامه الکترونیکی Email Address نشانی است که برای ایمیل یا هر کاربر مشخص شده است. امروزه هر فردی که از شبکه اینترنت، سرویس های انتقال داده در شبکه های تلفن همراه و یا اینترانت های درون سازمانی، استفاده نماید از نشانی نامه الکترونیک برخوردار بوده و از امکانات و قابلیت های فراهم شده توسط آن استفاده میکند..

رایانا سامانه ایست که به زبان فارسی طراحی شده است و به کاربران خود این امکان را میدهد تا در فضای یک گیگابایتی که در اختیارشان قرار گرفته است با سرعت خوب دریافت و ارسال نامه الکترونیکی داشته باشند.

http://asnafebazar.ir/demos/11/6.png


  ثبت آگهی رایگان