در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
به وبسایت اصناف بازار ایران خوش آمدید ، اصناف بازار معتبرترین وبسایت تبلیغاتی آنلاین در زمینه صنف های بازار ایران میباشد .

اصناف بازار | بازار تهران

درباره ما

توجه !

اصناف بازار با هدف خرید وفروش بدون واسطه ی انلاین مشغول فعالیت میباشد دراصناف بازار میتوانید نیازمندیهای تان را براساس استان ، شهر و یا محله دسته بندی کنید و نزدیکترین ها را بیابید. در اصناف بازار کاربران بصورت مستقیم با هم در ارتباط هستند و اصناف بازار تحت هیچ شرایطی در امر خرید و فروش آگهی دهندگان دخالتی ندارد. فراموش نکنید بیش از هرچیز یک ادرس ایمیل ویک شماره تلفن معتبر برای ثبت اگهی ضروری میباشد , شما میتوانید برای کالا یا خدمات تان عکسی نیز انتخاب کنید تا آگهی تان بهتر مورد بازدید کاربران اصناف بازار قرار گیرد , در نظر داشته باشید برای امنیت هر چه بهتر خرید و فروش ، جنبه های مختلف امنیتی حتما رعایت گردد.

راهنمای ثبت آگهی

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در اصناف بازار ، بر روی دکمه آبی رنگ ( ثبت آگهی رایگان ) کلیک کنید ، و عنوان و موضوعات خواسته شده آگهی خود را وارد کنید و دکمه «ثبت آگهی » را انتخاب کنید و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید. فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما می‌توانید برای کالا یا خدماتتان عکسی نیز انتخاب کنید. به این ترتیب میلیون‌ها کاربران اصناف بازار به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس محل آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت. خرید و فروش بی‌واسطه در اصناف بازار کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما دیوار هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.
  ثبت آگهی رایگان