در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
به وبسایت اصناف بازار ایران خوش آمدید ، اصناف بازار معتبرترین وبسایت تبلیغاتی آنلاین در زمینه صنف های بازار ایران میباشد .

بازار تهران | آگهی ویژه رایگان

راهنمای خرید بهترین سرویس روتختی

چهارشنبه ۲۴ دی ۹۹ صنف ها . تولیدی ها . عمده فروشان
  • تصویر شماره راهنمای خرید بهترین سرویس روتختی
  • تصویر شماره راهنمای خرید بهترین سرویس روتختی
  • تصویر شماره راهنمای خرید بهترین سرویس روتختی

آیا قصد دارید برای منزل خود روتختی خریداری کنید و نمی دانید که یک روتختی باید دارای چند تکه باشد؟ در این محتوا قصد داریم راهنمای خرید بهترین سرویس روتختی را در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید با مطالعه آن با دید باز و آگاهی کامل، یک خرید هوشمندانه و زیر قیمت بازار را تجربه کنید. توجه داشته باشید که در وب سایت اصناف بازار ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم در نتیجه شما می توانید بعد از مطالعه این محتوا به راحتی وارد دسته بندی کالای خواب شده و بهترین روتختی را برای تخت خود خریداری کنید.

 

 آشنایی با اجزای سرویس روتختی

در این قسمت از محتوا راهنمای خرید بهترین سرویس روتختی قصد داریم اجزای تشکیل دهنده یک روتختی را به شما معرفی کنیم تا در هنگام خرید بدانید که از فروشنده چند تکه باید تحویل بگیرید.

  • لحاف و کاور لحاف 

  • روبالشی

  • روکوسنی

  • ملحفه رو انداز

  •  ملحفه تشک

 کاور لحاف چیست

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید یک لحاف در درون کاور قرار گرفته است که شما در هنگام خرید دقیقا باید لحاف را در درون کاور مخصوص خود تحویل بگیرید. توجه داشته باشید که همیشه یک طرف لحاف دارای طرح بسیار زیبا و دلنشین می باشد که شما میتوانید آن طرح را از روی کاور مشاهده کنید، دلیل استفاده کاور لحاف مسائل بهداشتی می باشد. چون لحاف مستقیم با بدن در ارتباط است باید تمام نکات بهداشتی در مورد آن رعایت شود.

 

ملحفه روانداز چیست

در بعضی از روتختی ها ملحفه های دور دوز و زیبا قرار داده می شود که در روزهای گرم بتوانید از آنها استفاده کنید. توجه داشته باشید که  ملحفه روانداز در تمام سرویس های روتختی موجود می باشد و در نتیجه هنگام خرید باید به مشخصات روتختی توجه کامل داشته باشید.

کاربرد ملحفه تشک

همانطور که می دانید بر روی  تشک یک ملحفه قرار می‌گیرد که می‌تواند به صورت دور دوزی یا کش دار باشد، این نوع از ملحفه را برای تمیز نگه داشتن تشک و رعایت اصول بهداشتی استفاده می کنند.

نقش روبالشتی در سرویس روتختی

در این قسمت از محتوای راهنمای خرید بهترین سرویس روتختی  قصد داریم در مورد روبالشتی اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم، در هر سرویس روتختی یک یا چند روبالشتی وجود دارد که با سرویس روتختی ست است و شما می توانید از آنها استفاده کرده و زیبایی سرویس خواب خود را دو چندان کنید. روبالشی یکی از اجزای بسیار مهم در سرویس روتختی محسوب می شوند و هنگام تحویل گرفتن سرویس روتختی حتماً باید روبالشتی خود را تحویل بگیرید.

آشنایی با لحاف

اگر داخل پارچه  ملحفه  را با الیاف پشم شیشه یا  الیاف های دیگر  پر کنند و دور تا دور پارچه را به گونه‌ای بدوزند که الیاف ها از از درون پارچه ملحفه خارج نشود، در واقع پارچه  ملحفه به لحاف تبدیل شده است که می توانید در روزهای سرد زمستان لحاف را بر روی خود کشیده و از سرما در امان بمانید. بعد از زمانی که قصد ندارید از سرویس خواب خود استفاده کنید میتوانید لحاف را بر روی سرویس خواب کشیده تا زیبایی آن بیشتر به چشم می آید.


 

  ثبت آگهی رایگان