در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
به وبسایت اصناف بازار ایران خوش آمدید ، اصناف بازار معتبرترین وبسایت تبلیغاتی آنلاین در زمینه صنف های بازار ایران میباشد .

اصناف بازار | بازار تهران

کاهش قیمت طلا

شنبه ۲۷ دی ۹۹ خرده و عمده فروشان
  • تصویر شماره کاهش قیمت طلا

همانطور که می دانید قیمت طلا و سکه تاثیر بسزایی در شرایط اقتصادی مملکت می گذارد به همین دلیل ما در این محتوا قصد داریم مطالبی که در خبرگزاری ها در مورد آینده قیمت سکه توسط کارشناسان اقتصادی  بیان  شده را در اختیار شما قرار دهیم. البته شما می توانید  با کلیک بر روی لینک اصناف طلا و جواهر فروشان از قیمت روز طلا و سکه مطلع شوید. همانطور که میدانید قیمت طلا و سکه در بازار دارای نوسانات بسیار زیادی می باشد. اما قیمت طلا یک قیمت جهانی است و در چند روز اخیر هم شاهد کاهش ۲۰ دلاری قیمت جهانی طلا بوده ایم به همین دلیل بسیاری از کارشناسان اقتصادی بر این باورند که بازار نیازمند درصد بیشتری از کاهش قیمت طلا  می باشد در نتیجه احتمال بازگشت سکه بهار آزادی به کانال ۹ میلیون تومان وجود دارد.

دلیل افزایش و کاهش قیمت طلا در داخل کشور چیست

دلیل افزایش و کاهش قیمت طلا و سکه در بازار بیشتر برای این است که یا تقاضا بیش از حد زیاد میباشد یا اینکه میل به خرید کم است که موجب متغیر بودن قیمت طلا در داخل کشور می باشد چون قیمت کنونی طلا از قیمت جهانی آن بالاتر است

آیا با این گرانی باید طلا بخریم ؟

اگر بخواهیم واقع گرایانه به این مسئله نگاه کنیم بهتر است بگوییم که این روز ها رفتن به سراغ طلا دل شیر میخواهد اما همیشه طلا یک سرمایه بوده و تجربه ثابت کرده است که قیمت طلا هیچ وقت سقوط چشمگیر نخواهد داشت. توجه داشته باشید اگر ۴ سال پیش بر روی طلا سرمایه گذاری می کردید الان می توانستید سود چشمگیری را در اختیار داشته باشید. در نتیجه سرمایه گذاری بر روی طلا همیشه با برد تمام می شود خودتان توجه کنید تا به حال شاهد ریزش قیمت چشمگیر طلا بوده اید ؟ یا طلافروشی را دیده اید که از وضع مالی بدی برخوردار باشد ؟ چون همیشه روند طلا و سکه صعودی است و شما هم می توانید به راحتی یک بخشی از درآمد ماهیانه خود را به سکه طلا ولو اینکه سکه های گرمی طلا تبدیل کنید تا بتوانید آینده ای روشن برای خود بسازید .

چگونه باید طلا را با قیمت مناسب خریداری کنیم؟

در این بخش از محتوا قصد داریم به مسئله ای اشاره کنیم که سوال بسیاری از کاربران وب سایت اصناف بازار بوده است، توجه داشته باشید که برای خرید طلا در ابتدا باید حیطه استفاده خود را مشخص کنید که آیا قصد دارید به عنوان زیورآلات از آن استفاده نمایید یا اینکه قصد دارید به عنوان سرمایه‌ گذاری به طلا نگاه کنید، طلاهایی که در طلا فروشی ها پشت، اما اگر طلای دست دوم خریداری کنید نیازی نیست که درصدی بابت اجرت کار بپردازید در نتیجه فقط قیمت هر گرم طلا را پرداخت میکنید و هنگام فروش، می توانید طلا را به همان قیمتی که خریداری کرده‌اید طبق افزایش قیمت روز بفروشید. اما یکی دیگر از راه های پس انداز از طریق طلا، خرید سکه می باشد. که این روزها  دچار افت قیمت شده و شما میتوانید به راحتی آن را خریداری کنید.

  ثبت آگهی رایگان