در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
به وبسایت اصناف بازار ایران خوش آمدید ، اصناف بازار معتبرترین وبسایت تبلیغاتی آنلاین در زمینه صنف های بازار ایران میباشد .

اصناف بازار | بازار تهران

افزایش قیمت تلویزیون های ال ای دی

دوشنبه ۲۹ دی ۹۹ خرده و عمده فروشان
  • تصویر شماره افزایش قیمت تلویزیون های ال ای دی

تلویزیون های ال ای دی جزء ارکان اصلی دکوراسیون ‌منزل محسوب می شود چون اگر تلویزیون در منزل وجود نداشته باشد گذر زمان در منزل بسیار سخت می شود در نتیجه این محصول توسط بسیاری از شرکت‌های داخلی و خارجی تولید و بازار عرضه می گردد که این روزها دچار افزایش قیمت شدید شده است. در گذشته شما می توانستید با یک میلیون تومان یک تلویزیون ال ای دی داخلی خریداری کنید برای مثال در سال ۹۶ تلویزیون های شهاب، اکس ویژن و فراسو با قیمت‌های بسیار پایین حدود به یک میلیون الی یک میلیون و دویست هزار تومان در بازار به فروش میرسید ولی امروزه شما تلویزیون ۳۲ اینچ شرکت های داخلی را نمی توانید کمتر از ۳.۵ میلیون تومان خریداری کنید. افزایش قیمت تلویزیون های ال ای دی باعث شده تا قیمت تعمیرات آن هم بالا برود و در نتیجه بسیاری از تعمیرکاران با مشکل کمبود قطعات برای تعمیر تلویزیون های ال ای دی مواجه هستند.

آیا تلویزیون های ال ای دی ایرانی کیفیت دارند؟

 در مورد تلویزیون های ایرانی باید بگویم که اگر قصد خرید یک تلویزیون ال ای دی را دارید و دوست دارید از تولیدات داخلی حمایت کنید باید برند هایی را انتخاب کنید که معتبر باشند. برای مثال شرکت ایکس ویژن یکی از شرکت های بسیار معتبر در بحث تولید و طراحی تلویزیون های ال ای دی می باشد در نتیجه شما می توانید با خرید یک تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن از یک سو تولیدات داخلی را حمایت کرده و از سوی دیگر یک تلویزیون با کیفیت و زیبا برای منزل یا محیط کار خود خریداری نمایید.

راهنمای خرید تلویزیون ال ای دی

برای خرید تلویزیون های ال ای دی شما میتوانید به راحتی به بازار بزرگ تهران مراجعه کنید اما برای اینکه شما بتوانید راحت  به خرید تلویزیون ال ای دی بپردازید با کلیک بر روی لینک خرید لوازم صوتی و تصویری می توانید نمونه های متعددی از تلویزیون با برند های مختلف و بدون افزایش قیمت تلویزیون های ال ای دی  جدید را مشاهده و خریداری کنید.

نکته بسیار مهم 

توجه داشته باشید اگر شما یک فروشنده هستید و قصد دارید محصول خود را در این وضعیت خراب اقتصادی بازار در فضاهای مجازی و فروشگاه به فروش برسانید. پیشنهاد می‌کنیم بر روی لینک ثبت آگهی رایگان کلیک کرده و محصول خود را در وب سایت اصناف بازار ثبت کنید و منتظر فروش محصولات خود باشید چون  وب سایت اصناف بازار می‌توانند شمارا در روز به چند هزار کاربر معرفی کند در نتیجه شما می توانید محصولات خود را در این سایت به فروش برساند.


 

  ثبت آگهی رایگان