در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
به وبسایت اصناف بازار ایران خوش آمدید ، اصناف بازار معتبرترین وبسایت تبلیغاتی آنلاین در زمینه صنف های بازار ایران میباشد .

بازار تهران | آگهی ویژه رایگان

اصناف بازار ایران

چهارشنبه ۱۱ دی ۹۸ بازار بزرگ تهران

اصناف بازار ایران 

 


قیمت نجومی دلار و افزایش قیمت سکه برای رسیدن به مرز پنج میلیون تومانی برای مردم عادی شده است، در طی افزایش ارز قیمت مسکن و خودرو نیز سر به فلک کشیده است. عجیب تر آن است که کسی توضیح مشخصی برای آن ندارد!


بازار سرمایه را می توان آیینه تمام نمای اقتصاد ایران دانست در حالی که بورس عملکرد خوبی در چند ماه اخیر داشته اما اوضاع اقتصادی چندان مناسب نیست و افزایش ارز را می توان محرک اصلی رشد بازار سهام دانست.


بازار ایران در وضعیتی آشفته اقتصادی به سر می رود طبق آمار بررسی شده دولت روحانی ازدو سال آخر دولت احمدی نژاد اوضاع اقتصادی نابسامان تر به خود اختصاص داده است .


تا زمانی که اقتصاد در دست دولت است تحریم ها نمود خواهد داشت و خصوصی ساز بیشتر به نفع کشور است.

 


بورس بازار ایران

 


بورس چیست؟ بورس بازاری است که درآن خرید و فروش دارایی های مختلفی معامله و خرید و فروش می شود. بورس را می توان به سه دسته تقسیم کرد :

 


1 - بورس کالا : بازاری که در آن کالا و مواد اولیه معامله می شود و هر بورس کالایی با همان نام کالا نام گذاری می کنند.

2 - بورس ارز : خرید فروش پول های خارجی در آن صورت می گیرد که  متاسفانه در کشور ما فعال نیست.

3 - بورس اوراق بهادار : در این بورس دارایی های مالی نظیر سهام، اوراق مشارکت و... مورد معامله قرار میگیرد .

 


اوضاع بورس در ایران را این گونه می توان تشریح کرد که در پی کاهش قیمت سهام شرکت ها مقدار کسب و کار کاهش یافته است و اما علت آن افزایش قیمت سهام ها در اوراق بهادار و کاهش ناگهانی آن در سال 1392 باعث شده تعدادی از سرمایه گزاران بر اساس آن تصمیم گیرند. از دیگر علت ها می توان به کاهش قیمت جهانی مواد اولیه کرد که تاثیر به سزایی در افزایش سهام داشته است. اما این اتفاق ها در بورس جهان کاملا طبیعی است اما خیلی از سرمایه گزاران در چنین شرایطی تصمیم می گیرند سهام خود را هر چه زودتر بفروشند تا ضرر نکنند.


ریسک های موجود در بازار مالی و شرایط خاص اقتصادی سبب شده است خرید و فروش سهام حتی با تحلیل های بنیادی و تکنیکی توجیه نداشته باشد و سهام داران را نتواند قانع کند تا ریسک های بازار را بپذیرند و سرمایه گذاری کنند.


در سال جاری پیش بینی بر آن بود که بازار بورس رفته رفته به شرایط ثباتی می رسد و قیمت سهام شرکت ها به ازش واقعی نزدیک می شود، شاهد تغییراتی در بازار بورس در سال بودیم اما هنوز سهام ها به قیمت واقعی خود نرسیده اند.


از شواهد مشخص است که مردم برای نگه داشتن نقدینگی خود از تورم به بورس روی آورده اند و سهم خریده اند شرایط شاید شبیه دی ماه 1392 باشد اما به این معنا نیست که بورس تهران وارد اصلاح خواهد شد. 


افرادی که به تازگی وارد دنیای بورس شده اند باید این را بدانند که بازار سرمایه گذاری همیشه مثبت نیست.

اگر تازه وارد هستید و سودی به جیب زده اید باید بدانید بازار بورس ریسک بالایی دارد و باید به اصول معامله در بازار بورس پایبند باشید.
 

 


از طریق اصناف بازار می توانید هر آنچه نیاز دارید اعم از تبلیغات در زمینه صنف های مختلف بازار  از جمله صنف مانتو و روسری ، صنف پارچه ، صنف املاکیان و ... را به راحتی تهیه کنید حتی می توانید از طراحان و متخصصان در هر حرفه برخوردار باشید و به صورت کاملا رایگان آگهی هایتان را ثبت کنید.


مطمئن باشید ما بهترین ها را برای شما می خواهیم همانطور که شما لایق بهترین ها هستید.


این سایت امکانات زیادی برای بازدید کنندگانش فراهم می کند از جمله برخوردار بودن از هزاران بازدیدکننده، ثبت آگهی ها کاملا رایگان و در تمام سراسر کشور، امکان گرافیکی بودن آگهی ها و ...


صبر کنید صبر کنید!

 

شما می توانید اپلیکیشن اصناف بازار را از سایت بالا دانلود کنید و با نصب آن به همه امکانات اصناف بازار راحت تر و سریع تر دسترسی داشته باشید و لذت ببرید.
 

  ثبت آگهی رایگان