به وبسایت اصناف بازار خوش آمدید ، جایی که کاربران می‌توانند به صورت آزاد و خلاقانه، مشاغل و محصولات خود را معرفی کرده و با دیگران ارتباط برقرار کنند. در اینجا شما می‌توانید دوستان جدید پیدا کنید، گروه‌های مورد علاقه خود را ایجاد کنید، پست‌های جذاب و مفید منتشر کنید و حتی استوری‌های جذاب برای جذب توجه دیگران ارسال کنید.

ما به ایجاد یک جامعه فعال و پویا از کسب و کارها و فعالان بازار علاقه‌مند هستیم.

با اصناف بازار، شما  فرصت‌های بینظیری برای ارتقاء کسب و کار خود و گسترش شبکه ارتباطات خود را خواهید داشت.

پیوستن به اصناف بازار یعنی وارد شدن به یک دنیای پر از انرژی مثبت، همکاری و تعامل

ما منتظر حضور شما در این جامعه فعال هستیم. به امید همکاری موفق و پربار

 

همچنین وب سایت اصناف بازار در زمینه معرفی دسته بندی شده مشاغل به تفکیک گروه های شغلی مختلف فعالیت دارد. بدین ترتیب که برای هر گروه شغلی یک لیست مجزا تهیه گردیده است که در آنها مخاطبان می توانند به آسانی مشاغل، اصناف، فروشگاه ها و کسب و کار های مورد نظر خود را بیابند.

وب سایت اصناف بازار صرفاً برای اطلاع رسانی در زمینه مشاغل، کسب و کارها و واحدهای صنفی قانونی تاسیس شده است ، همچنین بستری امن و راحت برای ارتباطات دوستانه و تعامل از طریق گروه های دوستی ، پست و استوری و...  می باشد. و لذا استفاده از امکانات و محتویات این وب سایت در زمینه های دیگر از قبیل فعالیت های سیاسی، تبلیغات فرهنگی و دیگر موارد متفرقه اکیداً ممنوع می باشد.

صاحبان مشاغل، فروشگاه ها، کسب و کارها و اصناف بازار می توانند محصولات، فعالیتها ، خدمات و اطلاعات تماس خود را بطور رایگان در وب سایت اصناف بازار ثبت نمایند تا در معرض دید مشتریان کالاها و خدمات آن ها قرار بگیرد. برای این منظور کافیست به صفحه اصلی سایت رفته و کسب و کار و محصولات خود را در دسته بندی مربوطه با جزئیات کامل ثبت نمایید.

چنانچه نیاز به راهنمائی بیشتر داشتید، به صفحه راهنمای وب سایت اصناف بازار مراجعه فرمائید و برای ارتباط با ما لطفاً از طریق صفحه ارتباط با ما پیام خود را برای ما ارسال نمائید.